O mnie

Witaj na moim blogu.

Nazywam się Dominika Dworak.

Moja “droga do siebie” jest kręta. Z wykształcenia jestem teatrologiem, lecz moje życie zawodowe od początku związane jest z reklamą. Przez te wszystkie lata dojrzewałam do znalezienia czasu, aby zająć się tym, co kocham najbardziej – pisaniem. Wreszcie się to udało – z początkiem 2019 roku powstał blog “Wracając do siebie”, równolegle zaś zaczęła się moja przygoda z prowadzeniem szkoleń opartych o metodę Points of You. Końcówka roku przyniosła decyzję o napisaniu książki – jej tytuł to “Wracając do siebie. 16 lekcji, które pomogą Ci w Twojej podróży do siebie”.

Wierzę w słowo. W to mówione i w to pisane. Słowa kształtują naszą rzeczywistość. Słowa mają moc zmieniania świata. Słowa mogą być pięknym i bezcennym podarunkiem. 

Słowo pisane lubię szczególnie. Lubię je tworzyć i dzielić się nim z innymi.

Właśnie dlatego powstał ten blog – to moja przestrzeń do dzielenia się z Wami ważnymi i wartościowymi słowami.


“Wracając do siebie” to blog o wielu rzeczach, przede wszystkim jednak o poszukiwaniu harmonii i spokoju, życiu w zgodzie ze sobą, odnajdywaniu radości w prostych rzeczach. To wszystko zamknąć można w jednym słowie, które oddaje ducha tej przestrzeni. Tym słowem jest: mindfulness.

Zwolnij, przyjrzyj się sobie, żyj świadomie, bądź obecna, kochaj i szanuj siebie, daj sobie szansę.

Zapraszam Cię do czytania moich wpisów i książek. Bądźmy w kontakcie!