Nowa książka już jest!

„Dobrze, że jesteś. 18 lekcji, które pomogą Ci uwierzyć w siebie”
Ta historia zaczyna się od Ciebie. Od Twojego lęku, strachu przed samą sobą. Od braku wiary w swoje możliwości. Od skrzydeł podcinanych tak często, że przestałaś wierzyć, że mogłoby być inaczej.

Ta historia zaczyna się także od Twojej decyzji, że chcesz coś zmienić. Że już czas stanąć dumnie i wreszcie uwierzyć w siebie. Zostawić za sobą zwątpienie we własne możliwości. Spojrzeć z odwagą i ciekawością w głąb siebie, aby dostrzec wielkie bogactwo, którego być może nie jesteś świadoma. Obudzić w sobie najwspanialszą wiarę z możliwych – wiarę w siebie.

Wiara w siebie to Twoja największa moc. To wielka siła, która sprawia, że jesteś w stanie pokonać najtrudniejsze przeszkody, wyjść cało z najdotkliwszych opresji. Zwyciężyć każdą bitwę, którą przyjdzie Ci stoczyć. Stawić czoła każdej sytuacji, przed którą postawi Cię los. Wiara w siebie to fundament, na którym zbudujesz szczęśliwe, spełnione i spokojne życie. Wiara w siebie to amulet, który ochroni Cię i wskaże właściwą drogę.

Czy odnajdziesz ten amulet i pozwolisz mu poprowadzić Cię przez życie?

Książka podzielona jest na 18 rozdziałów. W każdym z nich zaproszę Cię do refleksji nad konkretnym obszarem Twojego życia. Wspólnie poszukamy w Tobie wojowniczki, marzycielki czy niestrudzonej poszukiwaczki. Razem zastanowimy się nad tym, co stanowi o Twojej wyjątkowości, skąd bierze się Twoja siła, w jaki sposób stajesz się sumą swoich doświadczeń. I wiele, wiele więcej.

Każdy rozdział rozpoczyna afirmacja, która wprowadzi Cię w refleksyjny nastrój, pozwoli wyciszyć się i nastroić. Zwieńczeniem każdego rozdziału natomiast są 3 pytania, na które odpowiesz kończąc jego lekturę.

W każdym rozdziale znajdziesz także ukryte słowa i zwroty zapisane kursywą. Notuj je na bieżąco, ponieważ na koniec złożysz z nich własną afirmację zamykającą książkę, będącą jej podsumowaniem.

Jeśli chcesz ją zamówić, przejdź tu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *